Terapie online –  początek poradnictwa w wersji on – line , umówienie wizyty w gabinecie możliwe po zebraniu niezbędnych informacji on-line.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów oferujemy również poradnictwo psychologiczne i wizyty psychiatryczne on-line.

Rozumiemy, że w tym trudnym czasie wsparcie psychologiczne jest bardzo potrzebne, a obawa przed wyjściem z domu oraz przymusowa kwarantanna, oraz przepisy reżimu sanitarnego  mogą nie pozwalać na wizytę w poradni.

W naszych poradniach Diamed, zarówno w Gnieźnie jak i w Poznaniu, cały czas pracujemy nad tym aby jakość świadczonych przez nas usług  była jak najlepsza. Dostosowujemy metody pracy do pacjenta, co przekłada się na efekty terapii.

Zarówno pomoc bezpośrednio w gabinecie, jak i konsultacja psychologiczna czy psychiatryczna online są bardzo cenne. Zachęcamy Państwa do korzystania z pomocy online – nie musicie pozostawać ze swoim problemem sami w domu.

Konsultacje zdalne odbywają się za pomocą kanałów internetowych (Skype, komunikatory internetowe, mail) jak również rozmowy telefonicznej.

Umówienie wizyty zdalnej oraz więcej informacji technicznej mogą Państwo otrzymać pod numerami telefonów określonej rejestracji.