Grupy wsparcia

  1. Klub Wsparcia dla rodzin i bliskich osób z zaburzeniami psychicznymi.
  2. Grupa powstała, aby wspierać rodziny i bliskich osób doświadczających kryzysów psychicznych. Celem grupy jest wsparcie emocjonalne, integracja między innymi poprzez wymianę doświadczeń, wspólne szukanie rozwiązań dla istniejących problemów, poszerzenie osobistych  kompetencji i zwiększenie sieci wspierających kontaktów społecznych uczestników. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

  3. Grupa Wsparcia dla rodziców dzieci nienarodzonych.
  4. Zapraszamy do udziały w grupie wsparcia rodziców dzieci nienarodzonych. Spotkania będą służyły wzmocnieniu relacji z innymi osobami, będą miejscem do wyrażania uczuć pojawiających się w odpowiedzi na stratę i tęsknotę. Grupa skierowana jest do wszystkich rodziców po stracie ciąży bez względu na wiek ciąży. Do udziału w grupie zachęcamy obojga rodziców. 

  5. Grupa Wsparcia ” Dzieci Nieba” Poznań lub Gniezno
  6. Grupa jest kontynuacją działań gnieźnieńskiej Grupy Wsparcia ” Dzieci Nieba”  dla rodziców , którzy utracili  dzieci  ( te o których wiemy miały 7 – 30 lat ) ,  proponujemy spotkania w Poznaniu raz w miesiącu. 

    Spotkania odbywają się przy rekrutacji grupy co najmniej 8 osób .

  7. Grupa Wsparcia „Zrozumieć Autyzm” – dla rodziców dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi zaburzeniami
  8. Spotkania mają na celu wspomaganie rodziców w trakcie wyzwań w procesie rehabilitacji i wychowania dziecka oraz wymianę doświadczeń.

Zgłoszenia na numer telefonu : 605 319 650 ( sms w razie trudności z kontaktem ), lub numer rejestracji.

mail: sekretariatdiamed@gmail.com